اعلان‌ها

2015-10-12 09:59

مسابقه در تاریخ ۲۰ مهر ماه ساعت ۱۰ صبح به پایان رسیده است.

برندگاه نهایی عبارتند از:

1.SpamAndHex BIT1BIT1BIT1

2.Shellphish BIT2BIT2

3. Tokyo-Westerns BIT3

برندگان با ارسال پاسخ‌های کامل خود در چهار روز آینده باید برای دریافت جایزه اقدام کنند.


2015-10-11 21:52

نظرسنجی مسابقات ASIS لطفاً بخشی از زمان خود را به پر کردن این فرم نظرسنجی اختصاص دهید. پاسخ‌های صادقانه‌ی شما ما را در برگزاری هرچه بهتر مسابقات آتی کمک خواهد کرد.

https://goo.gl/jWg4Fqپرونده‌ی مربوط به پیکار مخ را دوباره بارگیری کنید، بابت اتفاق پیش‌آمده پوزش می‌خواهیمپرونده‌ی مربوط به پیکار مخ را دوباره بارگیری کنید، بابت اتفاق پیش‌آمده پوزش می‌خواهیم


2015-10-10 08:17

برای تیم SUSlo.PAS برای فتح اولین پرچم عرض تبریک داریم!امروز دوشنبه ۱۳ مهرماه ۱۳۹۴، پیوند ثبت‌نام در وب‌گاه مسابقه فعال شد. برای ثبت‌نام می‌توانید به صفحه‌ی ثبت‌نام مراجعه و ثبت‌نام کنید. گفتنی است تمام علاقه‌مندان مجاز به ثبت‌نام و شرکت در مسابقه هستند، ولی تنها برگزیدگان مرحله‌ی مقدماتی در صورت کسب مقام در مرحله‌ی می‌توانند نامزد دریافت جایزه باشند.وب‌گاه ششمین دوره‌ی مسابقه‌ی امنیت سایبری در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۳۹۴ به‌روز رسانی شد و در دسترس شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان قرار گرفت. در صفحه‌ی آغازه وب‌گاه، زمان باقیمانده تا برگزاری مسابقه، قرار دارد. همچنین پیوندهای دسترسی به اخبار، پرسش‌های متداول، قوانین و … از دیگر پیوندهای مهم آن به شمار می‌آید. این وب‌گاه به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل مشاهده و استفاده است. در روزهای آتی پیوند ثبت‌نام فعال خواهد شد و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند ثبت‌نام و در مسابقه شرکت نمایند.
می‌توانید برای مشاهده‌ی سوالات مرحله‌ی نخست به این آدرس مراجعه کنید.